411 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Ev ve DekorasyonKonut

En kısa sürede inşa edilen 5 prefabrik ev

Son yıllarda ülkemizde çok fazla rağbet gören prefabrik evler ekonomik ve kullanışlı olması açısından çok fazla tercih ediliyor. Kısa sürede inşa edilmesi de tercih sebeplerinin arasında bulunuyor. Kısa sürede inşa edilen 5 prefabrik evi sizlerle paylaşıyoruz;

HEM MODERN HEM EKOLOJİK

Bu prefabrik ev modern olmasının yanı sıra ekolojik özellikleriyle de ön plana çıkıyor. Ahşap, metal ve beton gibi malzemelerin bir arada kullanıldığı bu eve inşaat şirketlerine danışarak sahip olabilirsiniz.

ÇELİK STRÜKTÜR PREFABRİK EV

Modern görüntüye sahip olan bu ev dayanıklı kaplaması ve güçlü izolasyonu ile harika bir çatıya sahiptir. Çelik strüktürler sayesinde dayanıklılık oldukça yüksektir.

AMERİKAN TİPİ EVLER

Bahçeli, çatılı ve verandalı prefabrik evler son yıllarda çok fazla tercih ediliyor. Amerikan evlerini çağrıştıran bu evleri ülkemizde de bulmak mümkün.

SAĞLAM ÇATI ÖMÜRLÜK EV

Alüminyum ve titanyum çatının kullanıldığı bu evlerin ömrü oldukça uzundur. Bütçenize uygun seçeceğiniz çatıları prefabrik evlere rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

AHŞAP EVLER

Verandasında ve bahçesinde dinlenebileceğiniz bu ahşap evlerin kullanımı oldukça kolaydır. Siz de bu evleri yakından inceleyerek bütçenize uygun olanı satın alabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Konut

Ankara’da En Çok Konut Hangi Bölgede Satılıyor

Konut

Uşak'ta 397 Toki'ye Ait Dükkan Açık Arttırma İle Satılacak

Güncel HaberlerKonut

Ev Alacaklara Müjde! Emlak Komisyonlarına Sınırlama Geldi!

Güncel HaberlerKonut

Emlak Konut ve THY'den 15 Bin Konutluk Proje!