411 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Faizsiz Ev

KİRA ÖDER GİBİ EV SAHİBİ OLMAK

Çevremizdeki herkesin ev sahibi olmayı en öncelikli ihtiyaç olarak gördüğüne tanık olmaktayız. Bu amaçlar yıllarca birikim yapma gayreti sürdüren kişiler, bu süre zarfında kira ödemektedirler. Kira öder gibi ev sahibi ol yaklaşımıyla hayata geçirilen sistemimiz, kişilerin ev sahibi olma hayallerine en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır. Her kesimden ve her gelir grubundan kişiye hitap etmek ve herkesin kiradan kurtulmasını hedefleyerek çıktığımız yolumuz bize binlerce kişinin hayatını değiştirme fırsatı sağlamıştır. Her geçen gün daha fazla kişinin ev sahibi olmasını sağlıyor olmak, sosyal sorumluluğumuzu yerine getirdiğimiz duygusu yarattığı gibi, ülkemiz ekonomisine artı değer katmanın gururuyla bir araya geldiğinde doğru bir yolda olduğumuzu ortaya koymaktadır.

Sisteme dâhil olmak için, satın almak istediği evin bedelini belirleyen katılımcılarımız, ödeme güçleri doğrultusunda taksit sayısına da karar vermekte ve en uygun grubu seçmektedirler. Profesyonel kadromuz, katılımcılarımıza her aşamada destek olmakta, sisteme ilişkin bütün sorularını yanıtladıkları gibi evin satın alınması aşamasında da yanlarında olmaktadırlar. Kendi kendilerine kiradan kurtul artık diyerek sistemimize başvuran katılımcılarımız, belirledikleri seçenek doğrultusunda hiç peşinat ödemeden vade ortasında ev sahibi olabildikleri gibi; kura sistemini seçerek de ne zaman ev sahibi olacaklarının belirlenmesini sağlayabilmektedirler. Çok fazla beklemeden evlerine kavuşmak isteyen katılımcılarımız ise; bir miktar ödeyerek vade başında ev sahibi olacakları sisteme dâhil olmaktadırlar.

Kredisiz ev al anlayışıyla kurumumuza başvuran binlerce katılımcımız bugün kendi evlerinde oturmanın keyfini ve mutluluğunu yaşamaktadırlar. Bizlerin de aynı mutluluğu yaşamamıza neden olan bu durum, hizmetlerimizi her geçen gün daha fazla sayıda insana ulaştırmak için daha fazla çalışmamızı ve sistemimizi daha fazla geliştirmemizi sağlamaktadır. Hiçbir katılımcımızın hakkının kaybolmasına izin vermeyen sistemimizde en ince ayrıntılar düşünülmüş ve uygulamaya geçirilmiştir. Son derece adaletli bir şekilde hayata geçirilen sistemimizde bütün katılımcılarımıza eşit şartlar sunulmakta, herkesin hakkının korunması için satın alınan konutların tapularına satılamaz şerhi koyulmaktadır. Ödemelerin tamamlanmasından sonra tapu üzerinden satılamaz şerhinin kaldırılmasıyla konut üzerindeki tasarruf hakkı tam olarak tapu sahibine geçmektedir.

Benzer Yazılar
Faizsiz EvKonut

Birevim Her Ay 250 Kişiye Konut Teslim Ediyor

Faizsiz EvPeşinatsız Ev

Birevim 331 TL Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı Sunuyor

Faizsiz EvKonut

Ayda 1.250 TL Taksitle Ev Alma Fırsatı!

Faizsiz EvPeşinatsız Ev

Konut Alımını Arttıran Tasarruf Modeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir