411 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Güncel Haberler

Engelliye Konut Müjdesi!

Eskiden konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar bankalara muhtaç kalırdı. Bankaların sunduğu yüksek faiz oranları insanları yıllarca sürecek zorluğun içine sokardı. Konut sahibi olanlar aldıkları evin keyfini çıkaramadan faiz ödeme yükünün sıkıntısını yaşardı. Artık peşinatsız faizsiz yöntemler sunan firmalar sayesinde konut sahibi olmak daha kolay.

Peşinatsız ve faizsiz yöntemler sunan firmalar engelli vatandaşlarımız için kampanyalar düzenlemektedir. Bu firmalar engelli vatandaşların konut sahibi olmasına büyük destek veriyor. Engelli vatandaşların rahatlıkla ev sahibi olabilmesi için çalışma bedellerinde % 40’a varan indirimler sunulmaktadır. Bu avantajlar arasında erken teslimat da bulunmaktadır.

KİMLER YARARLANABİLİR

Engelli vatandaşlara sunulan bu avantajlardan birinci derece yakınları (Anne, baba, kardeş, eş ve çocuklar) da yararlanabilmektedir. Engel durumu %40’ın üzerinde olanlar bu fırsatları değerlendirerek hayallerindeki eve kolaylıkla sahip olabilir. Kendi belirleyecekleri aylık taksitlerle ödemelerini gerçekleştirebilir.

Benzer Yazılar
Emlak Konut HaberleriGüncel Haberler

Konut Satışları Düşmeye Devam Ediyor

Güncel HaberlerKonut Kredisi

Döviz kurundaki artış konut kredisi faizlerini etkiler mi?

Güncel Haberler

Tapu Harcı İndirim Süresi Uzatıldı

Emlak Konut HaberleriGüncel Haberler

Nisan Ayı Kira Zam Oranları Belirlendi